امروز: پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
سردار معروفی: عشایر همراه با انقلاب بدون حاشیه، پایه کار و بی توقع هستند و طوایف منطقه تمین انسجام و وحدت خوبی توأم با بصیرت دارند.
بازدید فرماندهی محترم سپاه سلمان استان س و ب از منطقه ی تمین و پایگاه طرح امنیت شهید عیسی کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه کرد تمین : در تاریخ 95/10/13 سردار معروفی فرمانده محترم سپاه سلمان استان س و ب به همراه جناب سرهنگ تقی کنگی(مشاور سردار محترم) جناب سرهنگ کرد فرمانده محترم سپاه شهرستانی میرجاوه و معاونین محترمشان و جناب سرهنگ جهانزاده معاونت محترم بسیج عشایری سپاه سلمان استان س و ب  به بازدید و سرکشی  از منطقه عشایری تمین تشریف آوردند.

(یاد آور میشویم سردار معروفی از یادگاران ۸سال دفاع مقدس و جبهه های نبرد حق علیه باطل میباشد که در این جبهه ها به درجه جانبازی نائل آمدند ایشان یکی از آگاهان به فرهنگ و آداب و معاشرت مردم منطقه جنوب شرق ایران هستند. در این منطقه فعالیت های زیادی برای خدمت رسانی به مردم محروم داشته اند  از جمله نقش فعال ایشان در زمینه کمک رسانی به مردم زلزله زده بم در سال ۱۳۸۲ از اذهان مردم پاک نمیشود.)

سردار معروفی طی یک دیدار صمیمی و ساده با بسیجیان عشایر  پایگاه طرح امنیت شهید عیسی کرد دیدار نمودند. سردار محترم در مورد عشایر این منطقه فرمودند: عشایر همراه با انقلاب بدون حاشیه پایه کار و بی توقع هستند و طوایف منطقه تمین انسجام و وحدت خوبی توأم با بصیرت دارند و اقدامات خوبی در حوزه ی امنیتی و فرهنگی و اجتماعی و عمرانی شده است که این مرهون هماهنگی و همدلی عشایر و بسیج و سپاه و نظام است و هوشیاری مردم منطقه باعث جلوگیری از نفوذ افراد بیگانه در منطقه شده است و استفاده کامل از ظرفیت گردشگری منطقه تمین نیز باید مورد توجه قرار گیرد در ادامه جناب سرهنگ علیرضا کرد فرمانده محترم سپاه شهرستانی میرجاوه به استحضار سردار محترم طی گزارشی اوضاع امنیتی، اجتماعی و فرهنگی تمین و سابقه ی طولانی و تاسیس پایگاه و حضور بسیجیان عشایر در صحنه را یاد آور شدند. و در ادامه این دیدار صمیمانه حاج عبدالنبی کرد سرطایفه کرد تمین ضمن عرض

خیرمقدم به نمایندگی از طرف مردم و عشایر تمین پاره ای از مشکلات منطقه را به شرح ذیل خدمت سردار محترم و همراهان بیان نمودند.

۱. ایجاد مسکن محرومین در منطقه با توجه به گستردگی منطقه و وسعت آن و تقاضای افزایش سهمیه برای مسکن محرومین .

۲. وارد آمدن خسارت به کندوهای زنبور عسل و تلف شدن زنبورها که حاج عبدالنبی کرد خواستار کمک به زنبور داران زیان  دیده در این زمینه شدند.

۳. مشکلات جوانان بسیجی دانشجو در زمینه کمک شهریه و اسکان  در حد توان به آنها.

۴. تاکید بر حفظ سلحشوری و رشادت و شهامت و استکبار ستیزی مردم  منطقه و ضمن بیان حماسه دره نالک تاکید نمود که بسیجیان منطقه فرزندان  رشید آن سرداران و مبارزان هستند و تا پای جان با آرمان های نظام، مقام عظمای ولایت و فرمانده کل قوا وفادار و پایبند هستند.

در ادامه حاج عبدالنبی کرد در حضور سردار محترم از نقش ارزنده و ممتاز برادران حاج محسن اکبری ،

حاج حسین صیادی، حاج علیرضا سرگزی در زمینه ی کمک های فرهنگی و مخصوصا مردم یاری و مساعدت ها و مساعی آنها در زمینه فرهنگی تقدیر و تشکر نمودند و در پابان سردار معروفی دفتر یادبود پایگاه را امضا و از روحیه ی انقلابی و مدیرت جهادی و ارزشی و پای کار بودن حاج عبدالنبی کرد و جانشین محترم پایگاه طرح امنیت شهید عیسی کرد و تمامی نیروهای بسیجی تقدیر و تشکر نمودند..

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۶
کد خبر: ۴۲۲۲۶۷
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها