امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
بیانیه طایفه ی کرد تمین به مناسبت هفته دفاع مقدس.

در ساعت ۱۴ مورخ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق ، میهن اسلامی ما را هدف حملات هوایی و زمینی قرار داد. حملاتی که آغازگر دفاع مقدس شد.

۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و جانبازیها و رشادت های رزمندگان اسلام را گرامی میداریم و به روح و روان آنان درود میفرستیم.

جبهه استکبار به زعم خود میخواست در فاصله یک هفته با رسیدن به تهران نظام نوپای جمهوری اسلامی را سرنگون سازد اما زهی خیال باطل فرزندان ایران اسلامی مردانه در مقابل آنان ایستادند و با پیروی از رهنمودهای داهیانه معمارگر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) دشمن بعثی را وادار به عقب  نشینی کردند و یک وجب از خاک ایران اسلامی را به دشمن ندادند.

هم اکنون نیز ما در جریان یک جنگ قرار داریم. جنگی که در دوران معاصر به کشور ما تحمیل شده است. جنگ اقتصادی است که مورد هدف آن نظام اسلامی است، در جنگ هم ما با وحدت و همدلی و پیروی و حمایت از رهنمودهای مقام معظم رهبری میتوانیم بر این مشکلات و دسیسه ها هم پیروز شویم.

طایفه ی کرد تمین ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس را گرامی میدارد و  بیعت مجدد خویش را با مقام عظمای ولایت و رهبری اعلام میدارد.

 

رهسپاریم با ولایت تا شهادت

حاج عبدالنبی کرد

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۴۲۲۳۳۹
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها