امروز: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
📄بیانیه طایفه ی کرد تمین در خصوص حمله ناجوانمردانه و منافقانه عوامل گروهک تروریستی.

 

حمله ناجوانمردانه و منافقانه عوامل گروهک تروریستی بامداد امروز مورخ ۲۴ مهر ۹۷ بار دیگر ماهیت پلید و خبیث این گروهک را نشان داد. 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه ی کرد تمین: مرزبانانی که برای حفاظت از مرزها در سرما و گرمای در بدترین شرایط جوی برای برقراری امنیت به دور از خانواده ها رنج و مصایب بسیاری را تحمل میکنند.

 

این حمله ناجوانمردانه که بنا به اطلاعات اولیه توسط عامل یا عوامل نفوذی انجام شده است از طرف طایفه ی کرد تمین شدیدا محکوم است.

 

متاسفانه کشور پاکستان حسن همجواری را رعایت نمیکند و عزم قاطع برای برخورد این تروریست ها که در خاک پاکستان پناه گرفته اند وجود ندارد.

 

ما بعنوان عشایر اهل سنت ایران از کشور دوست و برادر میخواهیم تا با این تروریست های کفتار صفت برخورد جدی داشته باشد.

 

آنهایی که جرأت رویارویی مستقیم با مرزبانان و پاسداران ایران اسلامی را ندارند و مثل کفتار و خفاش با استفاده از  تاریکی شب مزدورانه و منافقانه به مرزها میتازند و با کمک تاریکی شب دوباره به لانه هایشان پناه میبرند.

 

طایفه ی کرد تمین ضمن اعلام محکومیت مجدد این حادثه ی تروریستی قویا از کشور پاکستان و دستگاه دیپلماسی این کشور میخواهد که عوامل این حادثه را مورد تعقیب قرار دهد. ضمن آنکه حق، پاسخگویی نیروهای مسلح ایران را با این تروریست ها را محفوظ میداند.

 

رهسپاریم با ولایت تا شهادت

حاج عبدالنبی کرد(سرطایفه ی کرد تمین)

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۹:۱۸
کد خبر: ۴۲۲۳۴۸
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها