امروز: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
📃مصاحبه حاج عبدالنبی کرد در خصوص هفته وحدت در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی با عنوان قدس محور وحدت امت.

 

 

🔻 ماه فروماند از جمال محمد(ص)

سرو نباشد به اعتدال محمد(ص)

سعدی اگه عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد(ص) بس است و آل محمد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه ی کرد تمین: حاج عبدالنبی کرد با بیان این شعر زیبا از حضرت سعدی میلاد با سعادت نبی اکرم(ص) را خدمت تمامی مسلمانان جهان تبریک گفتند.

 

ایشان اظهار داشتند میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) فخر کائنات و صفوت آدمیان و همچنین میلاد سلاله پاکش امام جعفر صادق(رض)  و هفته ی وحدت و هفته ی بسیج را تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

 

باتوجه به اینکه قرآن کریم میفرمایند «همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و متفرق نشوید» و همچنین بیاناتی نظیر «وحدت مایه رحمت الهی و تفرقه موجب عذاب الهی است».همه باید متحد باشیم، پس از انقلاب هم امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری مدظله العالی تاکیدات زیادی بر وحدت داشته ودارند و با حفظ وحدت از فلسطین و کشورهای جبهه ی مقاومت در مقابل استکبار حمایت کردند. علیرغم اینکه مردم فلسطین اهل سنت هستند، ایران از آنها حمایت کرد و این نشانگر وحدت است.

 

سی و دومین کنفرانس تقریب مذاهب اسلامی با شرکت بیش از ۹۰۰ نفر میهمان خارجی از ۱۰۰ کشور اسلامی، از افتخارات نظام است و هفته وحدت و روز قدس از پیشنهادات جمهوری اسلامی ایران به جهان اسلام، برای تحکیم وحدت بین تمام کشورهای اسلامی است و امروزها پرچم  وحدت اسلامی در دست مقام معظم رهبری است که با هدایت های خویش تمام امت اسلامی را به سرمنزل و مقصود راهنمایی میفرمایند.

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۸:۲۰
کد خبر: ۴۲۲۳۶۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها